fbpx

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜZLETKÖTŐ

Mi vagyunk az MTT Média, Magyarország egyik legnagyobb média és reklámügynöksége.
Víziónk: Közelebb hozzunk ügyfeleidhez.
Küldetésünk: Ügyfeleink üzleti teljesítményének növelése, és a fogyasztók ellátása értékes és aktuális információkkal.
Célunk: Az MTT Media Kft., mint a magyarországi vállalkozások elismert digitális médiaügynöksége

Főbb feladatok:

  • cégekkel, vállalkozásokkal történő telefonos, email-es és személyes kapcsolatfelvétel,
  • online és digitális marketing termékek értékesítése,
  • szerződéskötés,
  • megkötött szerződések aktiválása az online rendszerekben
  • napi beszámoló vezetése (Excel)

Követelmények, elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • önálló munkavégzés,
  • csapatmunkára való képesség,
  • kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség,
  • gyakorlat ügyféltárgyalások terén,
  • komplex és ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • felhasználás szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Google naptár),
  • ügyfélorientál személyiség,
  • önálló piackutatás,
  • gyors, pontos munkavégzés,
  • csapatszellem,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • gépkocsi

Előnyt jelent:

  • kiterjedt céges kapcsolatrendszer,
  • online és digitális termékek ismerete

Szükséges eszközök:

  • számítógép, telefon, internetkapcsolat.

Amit kínálunk:

  • önálló időbeosztás,
  • kötetlen munkaidő,
  • fix és magas jutalék,

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Az alábbi telefonszámon várjuk a jelentkezését: +36 1 67 77 400