PHP fejlesztő

By | Karrier | No Comments

Junior PHP fejlesztőket keresünk regionális projektekhez a MTT Media Kft-nél. A cégcsoporton belül több projekt is fut, így a kezdő szinttől a seniorig bezárólag több pozíció is nyitott.

Ellátandó feladatok:

  • Back-end fejlesztés (üzleti logika, adattárolás, adatkinyerés)
  • Minimális soft-end fejlesztés meglévő sitebuild alapján (űrlapok, listák)
  • Üzleti folyamatok implementálása
  • belső vállalat irányítási rendszer fejlesztés
  • B2C alkalmazások fejlesztése

Elvárások:

  • PHP nyelv alapos ismerete

Előnyt jelent:

  • Neo4j vagy egyéb gráfadatbázis ismeret

  • HTML, CSS, JS ismeret

Amit biztosítunk:

  • rugalmas munkaidő / home office

  • utazási költség

  • céges telefon / laptop

  • versenyképes díjazás

  • korlátlan kávé és üdítő fogyasztás 🙂

Részletek:

  • pozíciók: gyakornok – junior

  • munkavégézés ideje: 4-6 óra

  • munkavégézés helye: Budaörs, Baross 89.

A munkaadóról:

  • A MTT Media Kft a Telefonkönyv és az Arany Oldalak tradícionális kiadója

  • ~10.000 KKV ügyfél

  • a Google AdWords üzletág a legnagyobb magyar webáruházakkal dolgozik, évi ~2 millió EUR Google Adwords költést kezel (Google Premier Partner, bétákkal és whitelistekkel)

Küldj egy rövid bemutatkozást a david.simon@mtt.hu email címre és írd le mely pozíciót szeretnéd vállalni.
A technikai interjú egy rövid, tapasztalatodnak megfelelő szintű feladatból fog állni, melynek megoldására egy hét áll rendelkezésedre.
A feladat megfelelő elvégzését követően folytatjuk egy személyes beszélgetéssel az irodában, amely során megbeszéljük a továbbiakat.

A jelentkezéshez önéletrajz nem kötelező. 🙂

PPC gyakornokot keresünk!

By | Egyéb, Karrier | No Comments

Szeretnél az online marketing világ titkaiba belelátni és megismerni a Google AdWords és a Facebook hirdetéskezelőit?

Akkor PPC gyakornokként nálunk a helyed!

Az MTT Média ügynökség PPC gyakornoki programot hirdet 1-3 hónapra, augusztusi kezdéssel, budaörsi munkavégzéssel és potenciális álláslehetőséggel.

Feladatok:

• PPC munkatársak segítése
• Google Adwords és Facebook hirdetési szövegek írása
• kulcsszógyűjtés
• hirdetések feltöltése
• statisztikák készítése, riportolás
• együttműködés programozókkal, grafikusokkal, szövegírókkal

Elvárások:

• Logikus gondolkodás
• Pontosság és precizitás
• Motiváció az említett terület megismerésére
• Felelősségteljes gondolkodásmód
• Kiváló kommunikációs készség írásban, magabiztosság és megbízhatóság
• Képesség önálló- és csapatmunkára
•  Az angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Előnyök:

• Munkavégzés fiatalos, lendületes csapatban
• Rugalmas időbeosztás
• Online rendszerek professzionális szintű megismertetése
• Folyamatos, magas szintű oktatás
• Szakmai fejlődés
• Igazolás a felsőoktatási intézmény felé
• Értékes szakmai referencia

Gyakorlatvégzés helye: Budaörs

Küldd el szakmai önéletrajzodat
Csatolj hozzá egy rövid bemutatkozást magadról

Jelentkezés, további információk:

Kocsis Márk – mark.kocsis@mtt.hu