was successfully added to your cart.

Médiatanácsadó – területi képviselő állás

 Az MTT Media kiemelt online ügyfél managereket
– területi képviselőket
 – keres!

Jelentkezz az MTT Állásbörze&Karriernapjára január 10-én és tudj meg többet a részletekről!

Szeretnél új, innovatív online médiafelületeket értékesíteni?

Kiváló értékesítési vénával rendelkezel? Kötetlen munkaidőben szeretnél dolgozni? Akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Az MTT MEDIA portfóliójába tartozó online marketing termékek és szolgáltatások értékesítése új és meglévő ügyfelek részére.
  • Telefonos, e-mail-es ügyfél megkeresések indítása adatbázisból
  • Online analitikák, elemzések elkészítése
  • Ajánlatok elkészítése, prezentáció megtartása
  • Ügyfél találkozókon való részvétel
  • Megrendelések, szerződések megkötése
  • Utánkövetés, felül értékesítés
  • Munkavégzés helye: Lakóhelyhez közeli működési terület

Elvárások:

  • Online affinitás, social média, Google szolgáltatások üzleti előnyeinek ismerete
  • Tárgyalóképes kommunikációs készség
  • Kulturált, üzleties megjelenés
  • Számlaképesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyök:

  • Hazai KKV szektorban szerzett értékesítési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, jó szervező készség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Online marketing alapképzés + értékesítési képzés (6×2 óra)
  • Marketinglisták
  • Starttámogatás
  • Átlagon felüli teljesítmény = átlagon felüli kereset!
  • Kötetlen munkaidő
  • 14 országból álló nemzetközi cégcsoport előnyeiből való részesülés

Ha a fenti feltételeknek megfelelsz és érdekel a lehetőség, küldd el a karrier(kukac)mtt.hu email címre fényképes szakmai önéletrajzod  és gyere el te is 2017. január 10-én, az MTT Állásbörze&Karriernapra, a Google Groundra!

Fontosabb infók a Karriernapról:

Időpont: 2017.01.10. kedd, 17-18:30
Helyszín: Google Ground, 1082 Budapest, Nagytemplom utca 30.
Részvétel díj: ingyenes

Jelentkezz, és légy részese egy sikeres csapatnak!

  • Ha programunk elnyerte tetszésed és szívesen részt vennél rajta, töltsd ki a regisztrációs űrlapot!

Várjuk jelentkezésed!

Az alábbi űrlap kitöltésével is jelentkezz a programra!